Vánoční posezení

Vánoční čas je vždy magickou a radostnou dobou a letos jsme se rozhodli udělat náš poslední den před Vánoci ještě zvláštnějším tím, že jsme si ve třídě uspořádali vánoční posezení.

V předem připravené tombole si každý žák nevylosoval dárek, ale jméno spolužáka. Cílem bylo připravit malý dárek pro tuto osobu.

Když přišel den naší vánoční oslavy, přinesli jsme si do třídy naše dárky. Atmosféra byla naplněna vzrušením a očekáváním.

Kromě výměny dárků jsme si přinesli i občerstvení. Každý přinesl něco malého k snědku - sušenky, vánoční cukroví a další dobroty. Udělali jsme si společně čaj a usedli jsme ke stolu.

Ale to nebylo všechno! Po občerstvení jsme si zahráli různé hry. Bylo toho na výběr hodně - hry, hádanky, kvízy a další zábavné aktivity. Užili jsme si čas strávený spolu.

Celý den byl plný radosti, smíchu a vánočního ducha. Je úžasné vidět, jak malé věci jako dárečky a společné hry mohou vytvořit pocit sounáležitosti a přátelství ve třídě.

Petra Božík