znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Přehazovaná - 5. ročníky

Dne 8. 1. 2024 vyrazila naše reprezentace 5. ročníků na další sportovní turnaj, a to konkrétně v přehazované. Hrál se systém 6 hráčů v poli, smíšená družstva holky i kluci dohromady a poměřili jsme síly se sokolovskými školami a Královským Poříčím. Naši žáci opět bojovali a předvedli týmový výkon, ale na medailové umístění to nestačilo a skončili jsme čtvrtí. Důležité je, že jsme získali spoustu zkušeností a někteří i zážitek z první akce reprezentace školy.
 
                                     Lukáš Nýdl

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy