znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Žáci 6. B se seznamují se starověkými civilizacemi

V rámci hodin dějepisu se žáci 6. B aktuálně seznamují prostřednictvím deseti stanovišť s texty a obrázky s nejrůznějšími aspekty starověkých civilizací Mezopotámie, Egypta, Indie a Číny. Načerpané znalosti pak využívají při řešení interaktivních úkolů v prezentaci, kterou vyplňují prostřednictvím tabletů. Získané indicie pak použijí k doplnění pracovních listů a v samotném závěru několikahodinového bloku by každá skupinka pak měla vytvořit vlastní civilizaci, kterou vybaví různými tehdejšími vymoženostmi. Žáky práce baví a ve tříčlenných týmech i dobře spolupracují a já jsem jen zvědav na jejich výtvory.

                                         Mgr. Aleš Plevka, učitel dějepisu

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy