znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Osmáci zahájili školní rok u záchranářů Světem bezpečí

Začátek školního roku jsme zahájili 4. září přivítáním ve školních lavicích a hned druhý den 5. září se nám podařilo vyjet na velmi žádaný workshop do Centra záchranářů v Karlových Varech. Celá akce byla naplánovaná již dlouho a jako bonus jsme díky tomu dosáhli i na dotovanou dopravu od Karlovarského kraje. Nemuseli jsme tedy nic platit a jeli jsme autobusem rovnou od budovy školy. Vzdělávací program „svět bezpečí“ trval necelé tři hodiny, ve kterých jsme si vyzkoušeli ohledat místo činu se všemi jeho náležitostmi a následně jsme zkusili identifikovat hledanou osobu. Vyslechli jsme si několik skutečných příběhů ohrožení života a připomněli si, jak v některých nebezpečných situacích reagovat.                                 

Programy záchranného kruhu si vždy užijeme a odnášíme si spoustu užitečných rad a poznatků. I proto už se nyní těšíme na další program, který nás čeká v listopadu na téma „mimořádné události“.

                                                                                                                                            

                                       Romana Sitařová - třídní učitelka

 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy