znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Ohlédnutí za loňským rokem 3

Vzpomínka na netradiční školní výlet! 

Jak už to tak bývá, člověk míní a život mění. To přesně jsme si odžili na konci loňského školního roku při realizaci závěrečného školního výletu. Kompletně připravený, v krásném prostředí koňské farmy zajištěný školní výlet, navíc s potvrzeným výukovým programem, vyjížďkou, občerstvením a vším, co k takové akci patří, nám jen pár dní před jeho realizací majitelé farmy z neznámého důvodu odřekli. Původní šok vystřídal pocit, že si náš poslední školní počin nenecháme ničím pokazit a intenzivně jsme začali řešit náhradní program, který by bavil většinu z nás. Potvrdilo se, že jako tým umíme velmi dobře spojit síly a během pár hodin jsme nový nápad vymysleli, zajistili, zorganizovali a hned o pár dnů později i zrealizovali. Z fotek je patrné, že „náhradní“ školní výlet se stal skvělým školním výletem a neměnili bychom. Ponaučení pro nás? Vše zlé je k něčemu dobré! A když táhneme za jeden provaz, tak předčíme veškerá očekávání! Prostě jaké si to uděláme, takové to máme smiley.  

Sportu zdar! 

 

                                    Romana SItařová - třídní učitelka 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy