znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Barevný týden

V týdnu od 13. do 16. listopadu proběhl u nás ve třídě Barevný týden. Byla to společná akce s kamarády ze Základní školy v Dolním Žandově a Základní školy Truhlářská v Karlových Varech. Pro každý den byla dána konkrétní barva, takže jsme měli Šedé pondělí, Růžovomodré úterý, Černobílou středu a Zelený pátek. Soutěžili jsme, která třída napočítá více oblečení a doplňků dané barvy. Jednou jsme byli třetí, dvakrát druzí a v pátek se nám konečně podařilo zvítězit a získat první místo. Děti si celý týden báječně užily.
 
                            Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy