znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Halloweenské vyučování

Dne 31.10. mohly děti přijít ve strašidelných kostýmech, aby si užily pořádnou halloweenskou atmosféru. V hodinách českého jazyka a matematiky jsme plnili zábavné a lehce tajuplné úkoly. Řekli jsme si, co to vlastně ten Halloween je a odkud tento svátek pochází. Nezapomněli jsme si připomenout také tradiční Dušičky. Pro děti také třídní paní učitelka připravila parádní halloweenskou hostinu. 
Všichni jsme si tento den pořádně užili.
 
                                                            Mgr. Monika Kabatová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy