znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Dlabeme dýně

S blížícím se Halloweenem si žáci v rámci pracovních činností s p. učitelkou Mgr. Lenkou Hercikovou a v rámci výtvarné výchovy s třídní p. učitelkou zkoušeli vydlabávat dýně a následně z nich vyřezávat obličeje. Všem žákům se tyto činnosti velmi líbily a práce je velmi bavila. Vydlabané dýně byly pak vystavené před hl. vchodem u 2. stupně a posloužily jako výzdoba na Halloweenský den, který škola pro žáky prvního stupně připravila na den 25. 10. 2023.

Ti žáci, kteří neměli své dýně pak s paní učitelkou společně dokončovali výtvarný projekt, kterým se třída zapojila do krajské soutěže „Hrajeme si s odpady.“

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy