znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* kuchařka/

   vedoucí

   kuchařka

* asistent pedagoga

* sociální asistent

Více informací zde.

Masky na Halloween

Poslední tři týdny žáci třídy 7. B vyráběli sádrové masky na svátek Halloween. K výrobě používali sádrové obvazy a vodu. Někteří se rozhodli osádrovat pouze část své ruky, někdo zvládl nanášení obvazu na obličej. Po zaschnutí bylo potřeba na masky ještě nanést barvy. Používali jsme tempery, tuš a vodové barvy. Výsledné masky dětí si můžete prohlédnout v galerii níže.

                                                             Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy