znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Ředitelské volno

v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitel školy na úterý 21. května 2024 z organizačních důvodů ředitelské volno 

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Přírodověda hravě

V rámci probíraného učiva horniny a nerosty, jsme zkoumali jednotlivé druhy pomocí hmatu, zraku a i čichu. laugh Následně jsme zkoušeli přeházené jednotlivé druhy řadit podle seznamu, který p. učitelka napsala na tabuli.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy