znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Na vlnách divadelního muzikálu

Aktuální týden započali žáci druhého stupně, a tedy i naší 7. A příjemně strávenou hodinou v našem MKS. Zde je na setkání s muzikálovými melodiemi pozval "habartovský tenor", zpěvák Petr Hodek. Ten se dvanácti až patnácti letým žákům snažil představit fenomén, jímž muzikálová představení v našich končinách bezesporu jsou. Nutno poznamenat, že drtivá většina přítomných danou hudbu příliš nevyhledává, ale přesto si myslím, že árie z Bídníků, Draculy, Tří mušketýrů, Noci na Karlštejně či Kleopatry jim nebyly zcela neznámé, a tak převážná část žáků vydržela vcelku se zájmem ony písně poslouchat a následně ocenila umělcův výkon hlasitým potleskem. Nejvíce si vystoupení po hudební stránce nejspíš užili pedagogové, z nichž někteří na muzikálová představení pravidelně vyrážejí. Petr Hodek prokázal to, co o něm zasvěcení již dlouho vědí, a to, že muzikály jsou jeho velkou vášní a láskou. Na jeho projevu to bylo znát. Domnívám se, že když nic jiného, tak tento pozitivní pocit se Petrovi podařilo na žáky přenést, a to není zase tak úplně málo, i za to mu náleží velký dík.

Mgr. Aleš Plevka, t. u. 7. A

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy