znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Ředitelské volno

v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) vyhlašuje ředitel školy na úterý 21. května 2024 z organizačních důvodů ředitelské volno 

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Pes přítel člověka

Canisterapie - návštěva pana Bohuslava Stránského s jeho psy. Žáci se seznámili s plemenem leonberger, který i přes svoji výšku a váhu je vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Leon je klidný, přátelský, snadno ovladatelný, pozorný, výborný hlídač. I přes jeho kladné vlastnosti je samozřejmě nutná výchova základní poslušnosti, protože neposlušný leonberger může být katastrofa.
Beseda byla zajímavá a poučná.
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy