znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Nová tělocvična

V uplynulém školním roce probíhala rekonstrukce tělocvičny, hodiny tělesné výchovy jsme proto řešili různě - cvičili jsme venku, na chodbách, ve třídě. O to více jsme se těšili na novou tělocvičnu, už jsme se nemohli dočkat. A čekání se nám vyplatilo. Naše nová tělocvična nabízí skvělé zázemí pro sportování, ať už je to gymnastika, míčové hry, sportovní hry nebo závodění. Nová tělocvična nás všechny nadchla a těšíme se na každou další hodinu tělocviku, až si zase dáme pořádně do těla.
 
                                              Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy