znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Exkurze v EPTu

Dne 14. září jsme navštívili habartovskou pobočku EPT. Exkurze začala prezentací od paní Gabriely Titěrové, která nám stručně představila firmu a její chod. Poté jsme pokračovali prohlídkou firmy, kterou nás provázel pan Toth a bývalý žák základní školy v Habartově Jan Rod. Při prohlídce jsme navštívili různé druhy pracovišť, kde nám o své práci něco pověděli i zaměstnanci. Z této exkurze jsme si toho hodně odnesli, dozvěděli jsme se spoustu nových informací, jako např. že se EPT zabývá hlavně výrobou konektorů. Také nás překvapila cena strojů i to, že si většinu strojů vytvářejí sami. Touto exkurzí jsme si opět rozšířili naše obzory ve výběru našeho budoucího povolání. 

 

                                                                  Janurová Lucie 

                                                                  Zikánová Nikola 

                                                                  Regošová Nikola  

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy