Barevný běh

V sobotu 24.6. se naše třída zúčastnila krásné a pestrobarevné akce v Sokolově, která se jmenovala BAREVNÝ BĚH.

Jednalo se o zábavný a pestrobarevný běh, který absolvovalo z naší třídy celkem 13 žáků společně s p. učitelkou v čele. smiley Tento rok si naši žáci odběhli kratší trať, která byla 3 km dlouhá.

Než jsme vystartovali, užili jsme si krásnou atmosféru na Starém náměstí, kde byl pro účastníky připraven velmi krásný program. Pro děti zde byly k dispozici balonky, malé občerstvení, sladkůstky, přívěsky, klíčenky apod. Celou akci moderoval vynikající moderátor. Akce se zúčastnilo kolem 700 lidí. Náměstí bylo doslova narvané a my jsme si užili každou chviličku.

Než jsme vystartovali, zbarvili jsme se navzájem barvičkami, které jsme dostali v rámci balíčku startovného. Užili jsme si u toho spoustu legrace. V cíli každý závodník obdržel medaili a dostal malé občerstvení.

Doufám, že se Vám všem tato akce líbila tak moc jako mně a příští rok se uvidíme na startu i s rodiči. smiley

Mgr. Iveta Kopačka - třídní učitelka