Spaní ve škole

Protože se nám zimní spaní ve škole velmi povedlo, slíbila jsem dětem, že s nimi tuto akci podniknu tento rok ještě jednou. Dne 16. 6. 2023 tedy proběhla druhá „přespávačka“ ve škole.

Ve škole jsme se tentokrát sešli již v 16:00 hod., vybalili jsme si věci a šli jsme využít nádherného počasí ven. Prošli jsme se k Bodenskému rybníku, kde nám někteří žáci z naší třídy předvedli velmi krásné vystoupení. Viděli jsme tanečnice Motýlnice i skokana Klokana.

Poté jsme se vydali zpět do areálu školy, kde jsme měli od našeho p. školníka perfektně připravené venkovní ohniště a začali jsme opékat buřty. U ohniště jsme vydrželi až do půl 9 do večera. Hráli jsme fotbal, povídali jsme si. Tančilo se, zpívalo se.

Po návratu do školy, jsme si „zahráli“ na svatbu a proběhl svatební obřad. Nechyběl oddávající, svědci ani snoubenci. :-D

Jakmile se setmělo, přišla řada na hru na schovávanou. Tuto hru mají děti moc rády a moc je baví. Nakonec večera jsme si udělali pořádnou diskotéku.

K usnutí jsme si pustili film Sám doma, u kterého děti postupně usínaly.

Mgr. Iveta Kopačka