Výlet 3. A + 3. B - 30. 5. 2023

Na výlet jsme se vydali autobusem nejprve do Nové Role do porcelánky Thun. Zde nás celou továrnou provedla příjemná a ochotná paní, která s námi vyráběla také hrníčky, talířky, kdo si co vybral. Ty nám poté vypálili v peci. Porcelánka je obrovská, modernizovaná továrna, exkurze zde pro nás všechny byla velmi zajímavá. Po dvou hodinách v porcelánce jsme se přesunuli autobusem do Karlových Varů k hotelu Thermal. Po výstupu z autobusu jsme posvačili a vydali se na kolonádu a k vřídlu. Došli jsme až k hotelu Pupp. Cestou jsme zakoupili zmrzlinu, oplatky, drobné dárky a ledovou tříšť. Tryskající vřídlo bylo pro mnohé z dětí fascinující, také teplé prameny. Výlet byl velmi pěkný a všem se líbil. V pořádku jsme všichni dojeli do Habartova, přestože s námi nemohla být paní učitelka ze 3.B. Velké poděkování paní asistence Dominice ze 3. B !

Mgr. Vlastimila Prchalová - třídní učitelka