znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Den dětí

Dne 31.5. jsme si oslavili se třídou 2. A a 2. B Den dětí. 
Nejprve se žáci v hodině českého jazyka prostřednictvím běhacího diktátu dozvěděli plno informací o tomto významném dni. Děti byly rozdělené do dvojic. Jeden z dvojice byl zapisovač a druhý získával informace z kartiček rozmístěných po třídě. 
V hodině matematiky jsme si procvičili násobilku dvou, tří, čtyř, pěti a vybarvovali pracovní listy. 
Velké překvapení nás teprve čekalo. Vydali jsme se na dobrodružnou cestu za pokladem. Žáci vytvořili šest skupinek. Každá skupinka dostala mapu, kam pomocí souřadnic zapisovala trasu k pokladu. Jednotlivé souřadnice děti získaly, pokud správně vyřešily úkoly na 8 stanovištích. 
Všichni se snažili, některým se podařilo najít správnou cestu, někdo trošku zabloudil. Každopádně odměnu si zasloužili všichni dobrodruzi. 
Níže v galerii se můžete podívat na fotografie z tohoto krásného dne. 

 

                                            Mgr. Monika Kabatová 

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy