znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Fyzika hrou

V hodinách fyziky jsme si vytvořili do šablon od p. učitelky stolní hry – fyziko nezlob nás, domino. Po vypracování udělala paní učitelka kontrolu prací (her) a některé z nich spolu s p. asistentkou Maruškou Demeterovou zalaminovala a nastříhala. My jsme si poté na dalších hodinách fyziky v rámci aktivity na konci nebo na začátku hodiny hry mohli zahrát. Na to, jak jsme hráli námi vytvořené hry se můžete podívat na fotografiích.

 

               

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy