znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

I naše třída přispěla ke zdaru Školního jarmarku

… a máme to za sebou. V pátek 12. května byly završeny měsíce příprav na největší školní akci letošního roku, kterou jsme nazvali Školní jarmark. A poněvadž se jednalo o akci celoškolní, nemohla ani VI. A zůstat stranou a pozadu. Pochvalu si zaslouží úplně všichni žáci, neboť se v rámci pracovní a výtvarné výchovy zapojovali do výroby krásných předmětů, které pak byly v rámci jarmarku nabízeny k prodeji návštěvníkům. Zvláštní poděkování a uznání si pak zcela po právu vysloužila osmička dívek, která pod pečlivým a inspirativním vedením asistentky pedagoga Barči Duračínské věnovala mnoho hodin času nácviku tanečního čísla ve stylu Pomády. Kluci se bohužel nezapojili, a tak čtveřice dívek to měla ještě o krapítek těžší, neboť byla okolnostmi přinucena se převtělit do role amerických floutků. Nácvik a pravidelný dril se vyplatil, poněvadž konečná podoba „Letní lásky“ v podání našich dívek byla opravdu skvělá. Ještě podotknu, že když jsem jejich výstup viděl v ranější fázi nácviku, příliš mne neoslnil, ale když jsem spatřil holky při generálce, bylo to docela něco jiného a bylo znatelné, jaký kus cesty ušly a práce odvedly. Děvčata i Barčo, ještě jednou moc děkuji za to, že jste do toho tak říkajíc šly, jsem na vás pyšný. Z pozitivních ohlasů ze svého okolí vím, že celá pestrá a náročná akce se lidem líbila, a tak třeba zase někdy při něčem podobném se budeme těšit na viděnou.

 

                                                        Mgr. Aleš Plevka, třídní učitel

 

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy