znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Nebuď lhostejný!

Stejnojmennou besedu si pro nás připravila bývala žačka a dnes poručík Mgr. Soňa Podlahová, která nám připomněla, jak rozpoznat, chovat se a případně řešit šikanu či kyberšikanu. Poutavé vyprávění, skutečné příběhy, simulované řešení krizové situace, rozpoznávání emocí, druhy a dopad dlouhodobého trýznění a v neposlední řadě návody, jak pomoci sobě, či druhému v tíživé situaci, to vše jsme si v hodinové besedě mohli simulovaně prožít a odnést si poučení. Březnová beseda určitě nebyla poslední, v květnu nás čekají ještě další dvě s neméně důležitými tématy: sešit plný průšvihů a drogová závislost.

 

Naše spolužačka Laura napsala smiley!

Slečna Soňa Podlahová nám přišla zpestřit výuku svou prezentací na šikanu a kyberšikanu. Byli jsme tam společně se 7. B, a všem se nám výklad moc líbil. Naučili jsme se, nebo spíš zopakovali jsme si, jak máme postupovat, když šikanu nebo kyberšikanu vidíme, nebo když jí sami prožíváme. Viděli jsme prezentaci a taky dvě skutečná videa. Ke konci besedy jsme ještě dostali sešity s různými kvízy a důležitými informacemi. Všem se nám to líbilo a už se těšíme na další.

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy