znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Čarodějnice ve škole

Děti z naší třídy I. B si pátek 28. dubna parádně užily.  Už ráno byla třída plná čarodějů a čarodějek. Celý den výuka probíhala v kouzelném duchu. Také jsme si zasoutěžili v čarodějnických disciplínách. K soutěžím jsme přizvali i děti z přípravky. Soutěžilo se v hodu otráveným jablkem, v chytání pavouků nebo třeba v letu na koštěti. Na závěr jsme se všichni společně naučili ježibabí písničku. Protože byly děti nejen krásně nastrojené v čarodějnickém, ale také všechny poctivě plnily úkoly, dostaly jako odměnu čarodějnickou medaili a drobnou sladkost. 
 
                            Michaela Mokrá, třídní učitelka
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy