znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Veselé zoubky

V pátek 14. dubna 2023 jsme se s dětmi z prvních tříd zapojili do preventivního programu "Veselé zoubky". Děti zhlédly výukové video "Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek". Potom jsme si společně pověděli vše  o ústní hygieně, správné technice čištění zubů a nezbytnosti pravidelných preventivních prohlídek u zubaře. Děti také velmi bavily aktivity v interaktivním programu. Na závěr si své znalosti mohly ověřit  v pracovním listu, kde na ně čekaly jednoduché úkoly. Děti velmi potěšila dárková taštička se zubním kartáčkem a pastou, přesýpacími hodinami a žvýkačkami bez cukru, kterou dostaly jako odměnu za úspěšné plnění úkolů. Program se všem velmi líbil.

 

                              Michaela Mokrá, třídní učitelka

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy