znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Čarodějnické vyučování 

V pátek 28. 4. žáci 2. B mohli přijít v čarodejnických kostýmech, neboť nás čekal zvláštní den. Nejprve jsme si řekli něco více o tradici pálení čarodějnic. Jak ji lidé slavili dříve  a jak se slaví dnes.
Předchozí den jsme si vyrobili pěknou čarodějnici. V hodinách českého jazyka a matematiky jsme se věnovali zábavným úkolům s touto tématikou. V českém jazyce jsme si procvičili psaní i, y po měkkých a tvrdých souhlaskách, skupiny dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě, porozumění textu a pořadí slov ve větě. V matematice jsme si zopakovali násobky 2 a procvičili se ve sčítání a odčítání do 100. Za odměnu jsme si pustili část pohádky Malá čarodějnice.
Hezky jsme si ten den užili a dole v galerii se můžete podívat na pár fotografií.
 
                            Mgr. Monika Kabatová 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy