znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Exkurze ve firmě ept connector, s. r. o.

Dne 12.2.2023 žáci 6.B navštívili firmu ept connector, s.r.o.. Tato firma se zabývá výrobou součástek pro elektrotechniku. Paní Titěrová nejprve stručně seznámila žáky s historií a provozem firmy. Žáci se poté pod vedením pana Petra Tótha vydali prozkoumat, jak firma funguje. Povídání nejen o finálních produktech firmy, tedy elektrických konektorech, bylo velmi zajímavé a poučné. Žáci se během exkurze měli možnost zeptat na cokoliv, co je zajímalo nebo zaujalo. Po skončení prohlídky provozu firmy si zahráli o ceny. Otázky jim pokládala paní Titěrová a odměnou za správnou odpověď byla například kšiltovka, klíčenka nebo brýle.

 

                                      Vendula Herynková, DiS

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy