znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

Český jazyk - myšlenkové mapy

Dostali jsme se do druhé poloviny 5. třídy a pomalu se nám blíží konec vzdělávání na 1. stupni. Od 1. třídy jsme se v českém jazyce naučili spoustu pravidel, která musíme používat, aby naše písemné vyjadřování bylo bezchybné. Umíme se orientovat v tvrdých a měkkých souhláskách, používáme vyjmenovaná slova, nezaskočí nás ani koncovky podstatných a přídavných jmen nebo sloves. A protože pravidel je opravdu hodně, pomáhá nám naučený postup. Aby se nám jednotlivá pravidla nepomotala, vytvořili jsme si myšlenkové mapy.

 

                    Alena Kindlová - učitelka Čj a žáci 5. A

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy