znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

* učitel 1. stupně

* učitel 2. stupně

* sociální asistent

* školní psycholog

Více informací zde.

S výukou fyziky nejen do přírody

Několik vyučovacích hodin jsme věnovali čočkám. Poznali jsme jednotlivé druhy čoček. Zkoumali jejich funkce. Již víme, že v lidském oku je čočka spojka, jak funguje a jak vidí zdravé oko. Také jak se promítá obraz oka krátkozrakého i dalekozrakého, a také kterými čočkami takovému oku pomoci. Další hodiny jsme věnovali optickým přístrojům. Po teoretické části jsme při vycházce pozorovali okolí jedním z optických přístrojů dalekohledem a vyzkoušeli si jeho užití v praxi. V následující hodině jme pozorovali objekty lupou a jednotlivé preparáty mikroskopem. Hodiny fyziky byly zajímavé. Těšíme se na další prima fyziky.

                                               Dagmar Pospíšilová

                                               učitelka fyziky

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy