znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Fyzika nemusí být vždycky nduná

Zrcadla zná každý. Kdo z nás každé ráno nespatří svůj obraz v zrcadle? Nikdo z nás se dosud nezamýšlel nad tím, že v rovinném zrcadle vidíme svůj skutečný obraz, ale je stranově převrácený. Dozvěděli jsme se, že existují nejen rovinná zrcadla, ale také zrcadla dutá a vypuklá. Zkoumali jsme jaký obraz vidíme v jednotlivých typech zrcadel. Při vycházce jsme pozorovali náš obraz ve vypuklém zrcadle a viděli jejich využití v praxi. Bylo příjemné nadýchat se čerstvého vzduchu a probranou teorii zažít v praxi.

                                               Dagmar Pospíšilová

                                               učitelka fyziky

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy