znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Fyzika nás baví

Po probrání teoretické části další fyzikální veličiny jsme se s chutí pustili do praktických cvičení. Rozdělili jsme se do skupin. Paní učitelka nás seznámila s pomůckami, které budeme ke splnění zadané práce potřebovat a s postupem jednotlivých měření objemu. Zástupci z každé skupiny si vyzvedli odměrné válce, kádinky, nádoby a injekční stříkačky. A s chutí do práce! Změřili jsme objem několika těles, podle zadaných úkolů. Zápisy jednotlivých měření nám už nedělaly problémy. V závěru hodiny každá skupina naměřila objem 200 ml a společně jsme naplnili nádobu o objemu 1 litru. Paní učitelka nás pokusem přesvědčila, že 1 litr je stejný objem jako 1 dm3. Byla to zábavná hodina. Těšíme se na další zajímavou hodinu fyziky.

                                           Dagmar Pospíšilová

                                            učitelka fyziky

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy