znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Pečení perníčků

Dne 6.12.2022 žáci 5. B šli do habartovského DDM péct perníky. Žáci byli rozděleni na 2 skupiny, kde první šla péct perníky a druhá vyráběla sobíka z papíru. V polovině času se žáci vyměnili. Žáci měli připravenou kouli z těsta, mouku a váleček. Poté se mohli pustit do práce. Trouby pekly na plné obrátky a žákům se podařilo upéct velkou hromadu perníků nejrůznějších tvarů. Po skončení naplánovaných prací se všichni vrátili do školy na výuku.

 

                                        Denisa Hlušičková

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy