znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

DDM Sokolov - dopravní hřiště

Dne 15.11.2022 se třída 5. B zúčastnila dopravního výcviku k získání řidičského průkazu na kolo. Žáci si nejprve odložili věci do kuchyňky a poté si mohli jít za doprovodu pana instruktora vybrat kolo. Nevadilo ani, když žák na kole neuměl, protože byla možnost vypůjčit si koloběžku. Po výběru “statného oře“ se žáci rozjezdili a poté následovala zkouška. Po skončení jízd šli žáci na svačinu. Po svačině je čekala teoretická část. Po vyplnění testu si žáci zabalili své věci a autobusem se odjelo domů.

 

                                         Denisa Hlušičková

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy