znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Hravá prvouka

V měsíci únoru jsme se věnovali poznávání lidského těla. Poznávali a pojmenovávali jsme jednotlivé části našeho těla, učili se nové pojmy. Povídali jsme si o zdravém životním stylu, co našemu tělu škodí a co mu prospívá (zdravé a nezdravé potraviny, jak předcházet nemocem). Také jsme si vysvětlili rozdíl mezi nemocí a úrazem, a jak se jim vyhnout. Protože jsou děti velmi šikovné a spoustu věcí již znaly,  měli jsme čas i na zábavné procvičování. K poznávání částí lidského těla jsme využili interaktivní tabuli. Ve skupinách si děti zkusily nakreslit lidské tělo v životní velikosti tak, aby žádná důležitá část nechyběla. Nejvíce ovšem děti  bavilo, když si mohly  zahrát na doktory, kteří ošetřují pacienta s úrazem. Všechny tyto aktivity děti velmi bavily, perfektně spolupracovaly ve skupinách i ve dvojicích. Všem patří zasloužená pochvala.
 

 

                                                                 Michaela Mokrá, třídní učitelka 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy