znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Vánoční posezení

Stejně, jako každý rok, jsme na poslední školní den před zimními prázdninami plánovali vánoční besídku. Naše plány ale zhatila jednak vysoká nemocnost dětí, ale také to, že před Vánoci onemocněla i paní učitelka. Ještě, že máme šikovnou paní asistentku, která s dětmi stihla dokončit výrobu vánočních přání pro rodiče a dárečky - sněhuláčky z vlny. 
V den, kdy se měla konat vánoční besídka, si s dětmi připomněla některé vánoční tradice. Děti zdobily perníčky, krájely jablíčka a hledaly hvězdičku. Také si  společně zazpívaly koledy. Na závěr tohoto pěkného dne našel každý školáček nadílku pod stromečkem. Paní asistentce Martině Rancové bych chtěla tímto velmi poděkovat. 
 
                                 Michaela Mokrá, třídní učitelka
 
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy