2. a 3. dubna 2024

• sociální asistent
  • školní psycholog

Soutěž adventních kalendářů

V předvánočním čase proběhla na naší škole soutěž o nejhezčí adventní kalendář. Do soutěže se zapojily všechny třídy, a ani my, prvňáčci, jsme nezůstali pozadu. Protože k Vánocům neodmyslitelně patří i vůně perníčků, rozhodli jsme se kalendář vyrobit právě z perníčků. V Domě dětí jsme vykrájeli a do zlatova upekli srdíčka . Ve třídě jsme je za pomoci paní asistentky nazdobili cukrovou polevou a mašličkami, a poté  zavěsili na stromeček z proutí.  Náš adventní kalendář se velmi povedl, a i když jsme soutěž nevyhráli, zklamaní jsme nebyli. Druhé místo za 1.stupeň je také veliký úspěch. Největší odměnou pro nás bylo, že jsme vytvořili společné dílo, které se nám nejen líbilo, ale také výborně chutnalo.

Michaela Mokrá, třídní učitelka.