znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Dodatečný 

zápis do

1. třídy se koná 16. dubna 2024 v době
14.00 - 16.00.

 

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Hra s fotoaparátem - perspektiva

Perspektiva je optický jev, který způsobuje, že vzdálené objekty vypadají menší než ty blízké. To je ve fotografii hodně důležité a dá se s tím velice dobře pracovat. Na začátku školního roku se žáci šestých ročníků setkali s perspektivou v kresbě. Tentokrát jsem žákům půjčila školní tablety. Společně jsme se podívali na několik fotografií a připomněli si, co to vlastně perspektiva je. Ve skupinách pak vznikaly velmi povedené fotky.

 

                                             Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy