znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Masopust ve 2. B

V pátek 24.2. jsme si udělali malý masopustní karneval. Děti tento den přišly v maskách. Oblíbená maska byla Wednesday, která se nám sešla rovnou dvakrát a další  postavy například z Harryho Pottera, Batmana apod.

V hodině VV a PV jsme si vyrobili veselé klauny. Dále jsme si připomněli, co to vlastně je Masopust, pustili jsme si pohádku Chaloupka na vršku (Jak to bylo o Masopustu) a v hodině HV jsme si také zazpívali a zatancovali.
Minulý rok jsme si pochutnali na koblihách, letos jsme si zpestřili karneval vesele nazdobenou bábovkou.
 
                                                 Mgr. Monika Kabatová 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy