znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Divadelní představení

V pondělí 30. ledna jsme se zúčastnili v habartovském kině divadelního představení na téma - "V korunách stromů - Zima". Herci k nám přijeli z Karlových Varů z divadla Letadla a my jsme se na představení moc těšili. Téma bylo jasné - zima. Roční období, které právě panuje venku a my o něm už hodně víme z hodin prvouky. Zpočátku jsme si řekli všechna roční období, zopakovali si základní informace o zimě a konečně mohlo představení začít.  Byli jsme svědky toho, jak se příroda mění, jak se jednotlivá roční období střídají, jaké svátky v tomto období slavíme, jak kouzelná dokáže zima být a také to, že si v zimě můžeme i přes mrazy užít spoustu legrace. Moc se nám líbilo, že jsme byli vtaženi do děje a mohli se zúčastnit nejen hraní, ale také soutěží, tanečků a her. Těšíme se a doufáme, že divadlo Letadlo přijede v blízké době znovu a my tak budeme mít možnost zhlédnout další skvělé představení. Tímto bychom rádi poděkovali herecké dvojici za krásný kulturní zážitek. 
Jak jsme si celý den užili, si můžete prohlédnout níže v galerii.
Níže si můžete rovněž prohlédnout odkaz na divadlo, kde naleznete spoustu zajímavostí, soutěží a her.
Divadlo Letadlo - hudební divadlo pro děti
 
 
                                                      Mgr. Jarmila Janíková
                                                      Mgr. Monika Kabatová
                                                      Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy