znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Školní rok 2023/2024

od 12. 9. probíhá vyučování podle platného rozvrhu.

**************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Pololetní vysvědčení ve 2. A

31. leden patří tradičně ke dnům, kdy dostávají žáci vysvědčení. Nejinak tomu bylo i tento školní rok. My ve 2. A jsme si ještě před rozdáváním vysvědčení, na které jsme se mimochodem moc těšili, podělili se svými spolužáky o to, co bychom měli příští pololetí zlepšit. Někdo by měl více číst, jiný trénovat psací písmenka či počítání. I když je ještě hodně co zlepšovat, čekaly nás na vysvědčení převážně krásné známky. A teď hurá na jarní prázdniny, kdy si nejen odpočineme, ale zároveň nabereme síly do dalších školních dnů. 
 
                                       Mgr. Jarmila Janíková
                                       Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy