znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Pololetní vysvědčení ve 2. A

31. leden patří tradičně ke dnům, kdy dostávají žáci vysvědčení. Nejinak tomu bylo i tento školní rok. My ve 2. A jsme si ještě před rozdáváním vysvědčení, na které jsme se mimochodem moc těšili, podělili se svými spolužáky o to, co bychom měli příští pololetí zlepšit. Někdo by měl více číst, jiný trénovat psací písmenka či počítání. I když je ještě hodně co zlepšovat, čekaly nás na vysvědčení převážně krásné známky. A teď hurá na jarní prázdniny, kdy si nejen odpočineme, ale zároveň nabereme síly do dalších školních dnů. 
 
                                       Mgr. Jarmila Janíková
                                       Bc. Lucie Klarnerová
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy