znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Nejen naše Vánoce v Chebu!

Náš vánoční týden jsme završili vícetřídním výjezdem do Chebu. Cestování hromadnou dopravu už máme nacvičenou a všechny přesuny, odjezdy a samotnou cestu zvládáme bez zádrhelů. V Ježíškově dílně jsme si procvičili jemnou motoriku - drátkováním a navlékáním jsme si vyrobili malý dáreček Andílka. Počasí nám už od rána příliš nepřálo, ale nás jen tak něco nerozhodí a do poslední chvíle jsme věřili, že se umoudří. Umoudřilo a bylo nám fajn. Ti, co to nevzdali a šli bruslit, si užili hodinu plnou legrace, akrobacie, pádů, a hlavně vánoční pohody. Druhá skupina si zbylou část dne taky dokázala pořádně užít dle svého gusta. Výborná bašta, spoustu nákupů, troška sportu, procházka po městě a pohodová atmosféra napříč třídami, vánočně, společně. Prostě příště zas smiley!

                                                                      Romana Sitařová

Naše spolužačky Laura a Katka napsaly smiley

Dne 22. 12. jsme společně se 7. B vyrazili na výlet do Chebu. Ze Sokolova jsme jeli vlakem, poté jsme šli pěšky do dílničky. Ještě jsme se po cestě stavili v obchodě pro něco dobrého. Ve vánoční dílně nás přivítaly dvě velmi milé paní, vysvětlily nám, co se bude dít a co budeme vyrábět. Každý si vyrobil andílka z drátků a korálků. Celé nám to zabralo tak hodinu a půl. Dále už nás čekalo bruslení na venkovním kluzišti, ale když jsme vyšli ven tak poprchávalo, takže naše bruslení bylo ohroženo. Ne všichni se ho zúčastnili, polovina šla bruslit a ostatní šli na oběd do „mekáče“. Na bruslení se k nám přidala i 9. B. Všichni jsme si to náramně užili. Viděli jsme spoustu pádů, ale taky krásných krasobruslařských sestav smiley. Po brusleni jsme si zašli na vánoční trhy a stihli jsme i nějaké „šopy“.

Cesta zpět utekla a pak už jsme se rozutekli na vánoční prázdniny!

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy