znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Přírodopisná vycházka

V pondělí 23.1. jsme se v rámci přírodopisu vydali do okolního lesa, abychom objevili a nafotili vnější geologické děje, které nyní probíráme ve výuce. Podařilo se nám objevit několik příkladů geologických dějů, jako např. sesuv půdy, zásah člověka a zvířat do přírody, působení mrazu, vody aj. Tuto fotodokumentaci vnějších geologických dějů následně použijeme do referátů, které budeme tvořit na počítačích v následujících hodinách. Jsme rádi, že se nám podařilo spojit výuku přírodopisu v praxi a informační technologii.

 

                                                  Lukáš Nýdl

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy