znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Lední medvídci

Hodiny výtvarné a pracovní výchovy jsme si druhý lednový týden zpříjemnili tvorbou zvířátka, které má rádo zimu, ryby, najdeme ho většinou na ledové kře nebo ve vodě. Už víte? Ano, je to lední medvěd. U tvoření jsme si užili spoustu zábavy a legrace. Každý medvídek je jiný. Některý je silnější, jiný slabší, některý spinká, jiný je vzhůru či usměvavý. Dokonce jsme jim dali i jména. Medvídek Anežka, medvídek Bobík či medvídek Honzík. 
Naše výtvory si můžete prohlédnout na chodbě, kde jsou od nynějška k vidění. Kdo nebude mít tu možnost, mrkněte do galerie, jak se nám medvídci povedli. smiley
 
 
                                            Bc. Lucie Klarnerová
 
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy