znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Dodatečný 

zápis do

1. třídy se koná 16. dubna 2024 v době
14.00 - 16.00.

 

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Adventní kalendář

Naše třída 9. A se zúčastnila soutěže o nejhezčí a nejnápaditější adventní kalendář. Žáci od prvotního nápadu až po samotnou realizaci aktivně spolupracovali na tvorbě adventního kalendáře v podobě vánočně ozdobeného krbu. Přes počáteční nezdary a chyby v technologickém postupu jsme kalendář v termínu dokončili a prezentovali na závěrečné výstavě adventních kalendářů všech tříd. Chtěli bychom touto cestou poděkovat rodičům, kteří nám poskytli materiál nebo přispěli tím, že pro náš kalendář přišli osobně hlasovat. I díky jejich hlasům jsme soutěž na druhém stupni vyhráli.

 

                                                   Děkujeme 9.A

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy