znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Adventní kalendář

Naše třída 9. A se zúčastnila soutěže o nejhezčí a nejnápaditější adventní kalendář. Žáci od prvotního nápadu až po samotnou realizaci aktivně spolupracovali na tvorbě adventního kalendáře v podobě vánočně ozdobeného krbu. Přes počáteční nezdary a chyby v technologickém postupu jsme kalendář v termínu dokončili a prezentovali na závěrečné výstavě adventních kalendářů všech tříd. Chtěli bychom touto cestou poděkovat rodičům, kteří nám poskytli materiál nebo přispěli tím, že pro náš kalendář přišli osobně hlasovat. I díky jejich hlasům jsme soutěž na druhém stupni vyhráli.

 

                                                   Děkujeme 9.A

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy