Svět záchranářů

7. 11. se 6 žáků naší třídy zúčastnilo akce se třídou 7. A, kterou zajistila p. uč. Sitařová.

Ráno jsme jeli autobusem do Sokolova, potom vlakem do K. Varů. Byl pro nás při pravený program, kde jsme se seznámili se třemi kroky pro záchranu života a také s první pomocí. Všichni jsme si vyzkoušeli resuscitaci na figuríně. Také jsme si vyzkoušeli 2 simulace a volali jsme přes aplikaci na skutečnou záchrannou službu, kde jsme zachraňovali dle pokynů záchranářů.

Po skončení akce jsme šli do Varyády, kde jsme si koupili něco k snědku a než jsme se nadáli, jeli jsme zpět domů plni zážitků.

Terezka M. a Kristýna D.

Foto z akce