znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Překvapení se nezdařilo

Na pracovní vyučování si děti z mé skupiny měly přinést trochu zelených větviček, abychom vyrobily dárek pro maminku. Moc mě mrzelo, že všichni na překvapení pro maminku zapomněli a nic si nepřinesli. Naštěstí jsme mohli společně naaranžovat alespoň talíř, který jsem dětem přinesla já. Snad se příští dárek podaří a děti si na papírový ubrousek, který k dokončení práce potřebujeme, vzpomenou. Držím jim palce.

    

                                            Dagmar Pospíšilová

                                            učitelka pracovní výchovy

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy