znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Výroba šumivek

Naše paní asistentka Barbora Duračinská nás naučila vyrábět šumivé koule do koupele. V pátek 2.12.2022 přinesla všechny ingredience, napsala nám postup na tabuli a v rámci hodin výtvarné výchovy jsme se pustili do vyrábění. Mohli jsme si vybrat barvu i vůni. Když jsme vše smíchali dle postupu, začalo vrstvení do formiček. Naplněné formičky jsme nechali ve třídě přes víkend odležet a v pondělí jsem se mohli těšit na výsledek. Většina šumivek se povedla a zůstala pěkně pohromadě. Některé se sice rozpadly, ale teď už víme jak na to!

 

                                         Vendula Herynková, DiS

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy