znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Nezapomenutelný zážitek

Ve středu 7. prosince jsme se sešli po půl třetí před školou. Autobus přijel včas, a tak jme si v klidu mohli vybrat místa po boku svých kamarádů. Cestou jsme zpívali a hráli hry. Na parkovišti u benzinky jsme si zpestřili chvíli odpočinku tancem Macareny. Cesta utekla jak voda a brzy nás přivítala Praha. Prošli jsme si Václavské náměstí. Nesměla chybět ani návštěva McDonaldu. Prohlédli jsme si krásné vánoční trhy. Večer jsme šli do Národního divadla na operu Aida. Domů jsme se vrátili plni zážitků.

          

                                              Třída 9. B

 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy