znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Čertovská škola

Již tradičně se v naší škole 5. prosince koná čertovská škola. Ani letošní rok nebyl výjimkou. Děti, paní učitelka i paní asistentka, všichni jsme přišli v čertovském. Na děti čekaly čertovské úkoly. V pekelném českém jazyce musely poskládat slova  z písmenek, která se nepořádným čertíkům rozsypala v pytlích. V ďábelské matematice jsme si dali mariáš s čertovými obrázky. Také proběhla čertovská bojovka na chodbě školy. Během celého vyučování jsem, také hráli různé zábavné čertovské hry.  Na závěr pekelného vyučování také přišel Mikuláš s velkými čerty. Někteří hříšníci měli opravdu nahnáno, když slyšeli číst svá jména v Knize hříchů. Čerti si ale nakonec nikoho neodnesli, protože jsme je uchlácholili pěknou písničkou s tanečkem.  Mikuláš rozdal dětem balíčky a byli vyhodnoceni nejhezčí a nejpilnější čertíci. Tímto bychom také  rádi poděkovali  paní učitelce Dáše Pospíšilové a jejím děváťákům.
 
 
                                                       Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy