znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Adventní kalendář

Advent je období plné příprav na Vánoce. Také ve škole se na Vánoce pilně připravujeme. Připomněli jsme si adventní tradice a povídali si o tom, jak se na vánoční svátky chystáme doma. Děti jsou už celé natěšené a nedočkavé. Viktorka Vrbová  s maminkou nám upekly krásnou perníkovou chaloupku, která je jako vystřižená z pohádkové knížky. Společně  s dětmi jsme si ve třídě  ozdobili Vánoční stromeček a děti vyprávěly o tom, jaká jsou jejich vánoční přání.  Aby dětem čekání na Ježíška lépe utíkalo a věděly, kolik dní do Vánoc ještě zbývá, vyrobili jsme si také ve škole svůj vlastní adventní kalendář. Myslím, že se nám opravdu povedl, a tak jsem ho rychle vyfotila, abychom se stihli pochlubit, než ho děti celý snědí. 
 
 
                                                  Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy