znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

Dodatečný 

zápis do

1. třídy se koná 16. dubna 2024 v době
14.00 - 16.00.

 

*****************

Nabízíme volné pracovní místo na tyto pozice:

  • sociální asistent
  • školní psycholog

Více informací zde.

Adventní kalendář

Advent je období plné příprav na Vánoce. Také ve škole se na Vánoce pilně připravujeme. Připomněli jsme si adventní tradice a povídali si o tom, jak se na vánoční svátky chystáme doma. Děti jsou už celé natěšené a nedočkavé. Viktorka Vrbová  s maminkou nám upekly krásnou perníkovou chaloupku, která je jako vystřižená z pohádkové knížky. Společně  s dětmi jsme si ve třídě  ozdobili Vánoční stromeček a děti vyprávěly o tom, jaká jsou jejich vánoční přání.  Aby dětem čekání na Ježíška lépe utíkalo a věděly, kolik dní do Vánoc ještě zbývá, vyrobili jsme si také ve škole svůj vlastní adventní kalendář. Myslím, že se nám opravdu povedl, a tak jsem ho rychle vyfotila, abychom se stihli pochlubit, než ho děti celý snědí. 
 
 
                                                  Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy