znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Beseda s myslivcem 

V pátek 2.12. nás mile potěšila paní učitelka Kellerová  z I.A, která nás pozvala na besedu s myslivcem.  Byli jsme překvapeni, že tím myslivcem byl starosta města Habartova, pan Petr Janura. Měl pro děti připravené zajímavé vyprávění o lese, o zvířátkách, a také o tom, co to vlastně znamená být myslivcem. Nejvíce děti ale nadchl jeho lovecký pes a ukázky loveckých trofejí, které si děti mohly zblízka prohlédnout. Kluky nejvíc zaujala  lovecká puška, s kterou myslivci chodí do lesa na zvěř.  Beseda se nám velice líbila a  panu starostovi a paní učitelce Kellerové velmi děkujeme.
 
                                                       Michaela Mokrá, třídní učitelka
pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy