znak ZŠ Habartov
Základní škola Habartov
Karla Čapka 119, okres Sokolov
Tel.: +420 352 692 547
město Habartov

 

Zápis do 1. ročníku

pro školní rok

2023 - 2024

proběhne 3. a 4. dubna 2023.

Více informací zde.

**************

Nabízíme volná

pracovní místa.

Více informací zde.

Čertovská škola

Již tradičně se v naší škole 5. prosince koná čertovská škola. Ani letošní rok nebyl výjimkou. Protože už jsme šikovní čtvrťáci, rozhodla jsem se tento den pojmout netradičně a přizvat k našim soutěžním úkolům i děti ze 4. A. Příprava úkolů zabrala mnoho času, ale úsilí se vyplatilo. Děti byly nadšené, s chutí plnily úkoly z ČJ, M, PŘV, Vl. Naučili jsme se nové básničky, které jsme přednesli čertům a Mikuláši. Domů jsme si odnesli z kartonu vyrobeného čerta. Největší odměnou za moji práci s přípravou byla spokojenost dětí. 

pastelka pastelka pastelka pastelka pastelka
knihy